Bottas: v boji s Hamiltonem nepotřebuju psychologa jako Rosberg

Šampion sezony 2016 Nico Rosberg nedávno přiznal, že tehdy docházel každý druhý den ke sportovnímu psychologovi, který mu pomáhal vypořádávat se s narůstajícím tlakem v souboji s kolegou Hamiltonem. Valtteri Bottas ale takový druh podpory podle svých slov nepotřebuje.

Štítky: Nico Rosberg Valtteri Bottas Zveřejněno 22. 07 2019 — Lukáš Antonický

„Nemyslím si, že by to v mém případě fungovalo,“ domnívá se Fin. „Každý sportovec a každý člověk je jedinečný. Někdo potřebuje podporu zvenčí, ale já mám okolo sebe dobré lidi, se kterými si mohu v klidu promluvit.

Pro mě je to jedině člověk v zrcadle, který mi dá odpovědi, pokud bych zažíval špatné časy nebo měl pochybnosti. A tyto věci si dokážu vyřešit sám. V této věci momentálně nevidím žádný užitek,“ říká Bottas o možné spolupráci s psychologem.

Pilotovi Mercedesu se obecně moc nezamlouvá srovnání s jeho předchůdcem, natož aby si k němu chodil pro rady, jak Hamiltona porazit. „Víte… nejsem Nico, jsem Valtteri a vím, co je pro mě nejlepší. Nijak jsem s ním o tom nemluvil, jsem připravený následovat svou vlastní cestu. Některé věci si teď nechám pro sebe; nemám žádné plány, o kterých bych chtěl mluvit.“

Diskuse k článku

Napsat komentář