Blýskavá premiéra v Miami? Ve VIP zákulisí velká ostuda

Formule 1 si zakládá na VIP službách jako jednom z hlavních pilířů finančních zdrojů. V Miami ale šlo spíše o propadák, jak dokazuje jedna z celebrit, která byla přímo na místě.

Štítky: GP Miami Zákulisí Zveřejněno 16. 05 2022 — Lukáš Štěrovský

Je jí věhlasný DJ a producent Diplo, trojnásobný držitel hudební ceny Grammy, který pracuje s Madonnou, Justinem Bieberem nebo Beyoncé.

„O F1 vlastně pořád nic nevím,“ shrnul svojí víkendovou účast na podniku v Miamu Diplo, což mluví za vše. Jeho hodnocení pozadí závodu v Miami je totiž spíše podprůměrné.

„Formule 1 mě vůbec nezajímá, zajímají mě večírky.“ S těmito slovy vyrazil ve čtvrtek do dějiště velké ceny. V pátek sice musel pracovně pryč, ale sobotu dopoledne strávil sledováním tréninku ve VIP apartmá Red Bullu. „Nesnesl jsem to. Byla to prostě jen krabice, skoro jako vězení.

Falešný miamský přístav je terčem internetových vtípků

Neměli žádné jídlo, ani sendvič, a tak jsem odešel,“ přiznal. S přáteli pak zamířil do třípatrového apartmánu pod záštitou Ferrari – aniž by zaplatil lístek. „Ušetřil jsem 10 tisíc dolarů,“ smál se. „Ze sedmi lidí tři neměli vstupenky.

Přišla k nám nějaká žena a myslel jsem, že nás vyhodí, místo toho jen pronesla: Vidím, že s sebou máte kamarády navíc. Ferrari mě ale už dříve označilo na sociálních sítích, takže o mě vědělo,“ krčí rameny.

Po večírku zamířil k závodní dráze, kde narazil na Michelle Obamovou. „Bylo to fajn, i když mě její ochranka prakticky hned vykopla,“ prozradil DJ, kterému se toulání po padoku moc nezamlouvalo. „Bylo to bezcílné bloudění, jako na hudebním festivalu, i když to oproti televizi mělo aspoň atmosféru.“

A tak jediné, co si hudebník pochvaloval, byly noční oslavy. „Večírky byly opravdu šílené, všude bylo plno a pařilo se až do pěti šesti ráno. Můj fitness náramek mi ukazuje, že jsem pravděpodobně mrtvý,“ směje se.

I tak chce formuli 1 dát další šanci. „Letos pojedu do Monaka. A další rok určitě nevynechám Las Vegas,“ slibuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený diplo (@diplo)