Blíží se uzávěrka soutěže o jízdu ve formuli

Do 9. května můžete zkusit pořídit fotku s tématikou F1 a nahrát ji na web soutěže, abyste získali šanci k účasti v motokárovém semifinále s týmem Effective Racing, a následně si tak vybojovali účast ve finále, jehož vítěz usedne do opravdové formule jako pilot.

Štítky: Effective Racing Zveřejněno 6. 05 2018 — GPF1.cz

Základem soutěže jsou přímé přenosy na stanicích Sport1 a Sport2! Pak už se ale fantazii meze rozhodně nekladou. Někteří sledují nejrychlejší závody na světě v motoristické kukle, jiní v modelu Formule 1 nebo klidně rovnou na třech obrazovkách zároveň. Stejně jako ve formuli 1 i v soutěži Sport1, Sport2 mohou uspět jen ti nejlepší. A zde to budou čtyři nejoriginálnější příspěvky z České republiky, jejichž autoři získají příležitost utkat se v motokárových závodech o jedno z míst na velkém zážitkovém dni na Masarykově okruhu v Brně s profesionální závodní stájí Effective Racing. Tam si v závodním speciálu Alfa Romeo 147 GTA zasoutěží o hlavní výhru, jízdu ve Formuli Renault 2.0.

Nejlepší příspěvky vybere odborná komise, ve které naleznete třeba komentátory Tomáše Richtra a Števa Eiseleho nebo závodníky Josefa Krále a Richarda Gondu.

Soutěž je na webových stránkách: http://soutez-sport1tv.cz.

Diskuse k článku

Napsat komentář