Ať nás komisaři nechají závodit, tohle není mateřská školka, nabádá Vettel

Sebastian Vettel odjel v Rakousku slušný závod, když se po technickém selhání v kvalifikaci vyšplhal z devátého až na čtvrté místo v cíli. Přesto spokojený není.

1 Štítky: GP Rakouska Sebastian Vettel Zveřejněno 30. 06 2019 — Lukáš Štěrovský

„Kvalifikace nám hodně ublížila i pro závod,“ domnívá se Sebastian Vettel. „Myslím, že jinak bychom zajeli lépe. Mohli bychom lépe pracovat jako tým a lépe se bránit vozům za námi. Nejsem úplně spokojený, protože jsme si zasloužili mít dvě auta na stupních vítězů a jedno úplně nejvýše,“ štve pilota Ferrari.

Ten se také vyjádřil k incidentu mezi jeho kolegou Leclercem a Verstappenem. „Neviděl jsem, co se stalo. Pokud to nebylo férové, tak to nebylo férové. Ale nejsem fanouškem toho, aby rozhodovali komisaři sedící v křesle. Myslím, že nejlíp to posoudíme my sami, v autě.

To je závodění, víte. Nebojujeme o pohár mateřské školky. Myslím, že všichni jsme dospělí, někdo je starší, někdo mladší. Komisaři by nás měli nechat být,“ doporučuje Vettel. Ten má k tématu po podobném incidentu s Lewisem Hamiltonem z Grand Prix Kanady jistě co říci…

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Ať nás komisaři nechají závodit, tohle není mateřská školka, nabádá Vettel”

  1. Aladin napsal:

    Co to kecá? To je jako kdybych řekl jsme dospělí a nepotřebujeme policii, měla by nás nechat být. Ten ani nemá páru jaká anarchie by z toho byla nebýt dozorčího orgánu. Tohle chtěj většinou jen ti co kradou jak straky 😀

Napsat komentář