Co považujete za nejvýznamnější událost sezony 2016?

Ročník 2016 spěje pomalu ke svému konci, na jezdce čeká poslední závod v Abú Dhabi. Ať už dopadne jakkoliv, jisté je, že letošní rok nabídl velké množství událostí, na něž hned tak nezapomeneme. A proto se vás ptáme – jakou z těchto událostí považujete za tu nejvýznačnější? Výsledky budou prezentovány v předzávodním studiu od 12:30 na…

3 Štítky: Anketa F1 2016 Předzávodní studio Zveřejněno 23. 11 2016 — GPF1.cz

Ročník 2016 spěje pomalu ke svému konci, na jezdce čeká poslední závod v Abú Dhabi. Ať už dopadne jakkoliv, jisté je, že letošní rok nabídl velké množství událostí, na něž hned tak nezapomeneme. A proto se vás ptáme – jakou z těchto událostí považujete za tu nejvýznačnější? Výsledky budou prezentovány v předzávodním studiu od 12:30 na Sport 2. Hlasovat lze do začátku kvalifikace.

Pavel Turek OMV

Co považujete za nejvýznamnější událost sezony 2016?

Čtěte dále: Opět chceme znát váš názor! Tentokrát na Maxe Verstappena

Diskuse k článku

3 komentáře: “Co považujete za nejvýznamnější událost sezony 2016?”

 1. RomanKratochvil napsal:

  Těch událostí je dost.
  Problém je šaškování s pravidly, Rossbergovi sebrali body za pomoc po rádiu, podle mě to je logická a správná věc, má technické problémy tak kdo by mu je měl pomoci vyřešit než lidi na boxové zídce?
  To neni rallye, kdy se zastaví u trati a pilot se spojuzdcem jsou měnit kolo a eště udělají výsledek.

 2. TomysF1 napsal:

  LoebFan Přiznám se, že jsem taky mírně překvapen 🙂

 3. LoebFan napsal:

  Jsem překvapen výsledkem.. mě nějaká havárie Ros Ham nezajímá – oba dopadli stejně a nijak to šampionát neovlivní a stejně se rozhodne mezi nima. Verstappen mě nezajímá už vůbec a nikdy zajímat nebude. Za mě je to trapas s komisaři. To je totálně zasádní ostuda celého sportu která mě od f1 zcela odradily!

Napsat komentář