Američan Rossi při premiéře rozbil auto

Nico Rosberg porazil Lewise Hamiltona rozdílem tří desetin sekundy v prvním tréninku na Velkou cenu Singapuru. Sebastiana Vettela dokázal porazit Daniel Ricciardo z Red Bullu, který skončil čtvrtý. Sebastian Vettel se v jedné chvíli dostal do malých problémů, když při nájezdu na obrubník nedokázal zatočit a málem narazil do zdi. Vše se obešlo bez následků.…

Zveřejněno 18. 09 2015 — GPF1.cz

Nico Rosberg porazil Lewise Hamiltona rozdílem tří desetin sekundy v prvním tréninku na Velkou cenu Singapuru. Sebastiana Vettela dokázal porazit Daniel Ricciardo z Red Bullu, který skončil čtvrtý.

Sebastian Vettel se v jedné chvíli dostal do malých problémů, když při nájezdu na obrubník nedokázal zatočit a málem narazil do zdi. Vše se obešlo bez následků. Pastor Maldonado podobně jako Sebastian Vettel míjel zdi s centimetrovými odstupy, ale narozdil od Ferrari Lotusu nevydržela převodovka, takže Maldonado své účinkování předčasně ukončil.

Američan Alexander Rossi absolvuje premiéru v kompletním závodním víkendu. Vystřídal v Manoru Roberta Merhiho, který dění na trati sledoval z garáže, takže měl příležitost vidět Rossiho náraz do svodidel v závěru tréninku. Zatím není jasné, zda se Manoru podaří rozbité auto opravit.

Výsledky prvního tréninku na GP Singapuru:

fp1_results

fp1_button fp1_carmen fp1_lewis fp1_pastor
fp1_rossi fp1_start fp1_vettel fp1_vettel2

Diskuse k článku

Napsat komentář