Alonso je v pořádku, McLaren předčasně balí

Vyšetření počítačovou tomografií potvrdila, že Alonso odchází z havárie během testů v Barceloně nezraněn.

5 Štítky: Fernando Alonso McLaren Zveřejněno 22. 02 2015 — Tomáš Richtr

Na základě vyšetření počítačovou tomografií (CT) je Fernando po své havárii během posledního dne testů v Barceloně nezraněn. Podle vyjádření týmu zatím není jasné, zda z preventivních důvodů nezůstane v nemocnici přes noc.

McLaren ale své účinkování v testech již ukončil. Alonso dnes stihl objet 20 kol před tím, než krátce před polední pauzou havaroval.

Předběžné informace hovoří o tom, že za Alonsovu nehodu může selhání auta spíše než jezdecká chyba.

Jedná se o další nepovedený test McLarenu poté, co všechny čtyři dny ovlivnil problém s těsněním systému kinetického motor-generátoru.

“Dnes končíme,” vzkázal McLaren fanouškům. “Děkujeme za všechny vaše zprávy na Alonsovu podporu.”

Diskuse k článku

Napsat komentář