Alonso a Sainz týmovými kolegy? “Nemohu komentovat”

Poté, co si na sezonu 2019 zajistil Renault služby Daniela Ricciarda a Nika Hülkenberga, řeší se, co bude s Carlosem Sainzem. Jedno z řešení je angažmá v McLarenu. Do toho se ale Sainzovi moc nechce s tím, že být týmovým kolegou Fernanda Alonsa je hodně těžký úkol.

3 Štítky: Carlos Sainz Fernando Alonso McLaren Zveřejněno 7. 08 2018 — GPF1.cz

Na dotaz, zda je připraven porážet Fernanda Alonsa coby týmového kolegu, Sainz odpověděl:

“Nevím, protože jsem o tom ani nepřemýšlel, jelikož se to neděje,” reagoval Sainz na potenciální možnost, že by příští rok závodil v McLarenu právě místo Stoffela Vandoorna, po boku Fernanda Alonsa. “Jsem připraven porazit kohokoli.

Můj duch, forma a sebedůvěra mi říkají, že mohu vyzvat kohokoli. Fernando je pravděpodobně největší výzva z celého startovního pole, o tom není pochyb. Ale ano, cítím se připraven na cokoli.”

Carlos Sainz uvedl, že nemůže o potenciálním angažmá u McLarenu hovořit ani jej nějak komentovat. Sainz si nyní hledá místo pro příští sezonu. Záleží na rozhodnutí Red Bullu, jestli si jej stáhne zpět k sobě po bok Maxe Verstappena.

I kdyby šel Carlos Sainz do McLarenu, pořád existuje možnost, že svou spolupráci s týmem na konci roku Fernando Alonso ukončí.

Diskuse k článku

Napsat komentář