Alonso a Sainz týmovými kolegy? „Nemohu komentovat“

Poté, co si na sezonu 2019 zajistil Renault služby Daniela Ricciarda a Nika Hülkenberga, řeší se, co bude s Carlosem Sainzem. Jedno z řešení je angažmá v McLarenu. Do toho se ale Sainzovi moc nechce s tím, že být týmovým kolegou Fernanda Alonsa je hodně těžký úkol.

3 Štítky: Carlos Sainz Fernando Alonso McLaren Zveřejněno 7. 08 2018 — GPF1.cz

Na dotaz, zda je připraven porážet Fernanda Alonsa coby týmového kolegu, Sainz odpověděl:

„Nevím, protože jsem o tom ani nepřemýšlel, jelikož se to neděje,“ reagoval Sainz na potenciální možnost, že by příští rok závodil v McLarenu právě místo Stoffela Vandoorna, po boku Fernanda Alonsa. „Jsem připraven porazit kohokoli.

Můj duch, forma a sebedůvěra mi říkají, že mohu vyzvat kohokoli. Fernando je pravděpodobně největší výzva z celého startovního pole, o tom není pochyb. Ale ano, cítím se připraven na cokoli.“

Carlos Sainz uvedl, že nemůže o potenciálním angažmá u McLarenu hovořit ani jej nějak komentovat. Sainz si nyní hledá místo pro příští sezonu. Záleží na rozhodnutí Red Bullu, jestli si jej stáhne zpět k sobě po bok Maxe Verstappena.

I kdyby šel Carlos Sainz do McLarenu, pořád existuje možnost, že svou spolupráci s týmem na konci roku Fernando Alonso ukončí.

Diskuse k článku

3 komentáře: “Alonso a Sainz týmovými kolegy? „Nemohu komentovat“”

  1. Jakub McL napsal:

    Trencherman 😂 Naprostý souhlas… Ale Sainze prosím nebrat!!!

  2. trencherman napsal:

    Nevím jestli si oddychne. Alonso je možná trochu komplikovaná osobnost, jako pilot je absolutní jednička. Posadil do MCL třeba Jetela, tak dojíždí pravidelně poslední. Jsou prostě závodníci, kteří dokáží něco předvést jen s dominantním autem (jetel) a pak závodníci, jež i ze šrotu dokáží vymáčknout maximum (Alonso), ale většině lidem dělá dobře jen remcat a nadávat, s akčním letákem lídlu v ruce 🙂

  3. Falco napsal:

    Celej McLaren si oddechne,až vypadne Albonso.

Napsat komentář