ŽIVĚ z padoku GP Bahrajnu – ohlasy po závodě

Vítejte u obrazového zpravodajství z padoku Grand Prix Bahrajnu. Cílem tohoto živého přenosu je vám nabídnout ty nezajímavější střípky z průběhu celého závodního víkendu.

Štítky: GP Bahrajnu Zveřejněno 16. 04 2017 — Lukáš Štěrovský

GP Bahrajnu – padok

Živě komentovaný přenos začal: 13/04/2017 11:56 a skončil: 16/04/2017 19:39

 • 14:34 pm

  Čtvrtek je samozřejmě také jednou z posledních možností, kdy si natrénovat zastávky v boxech nanečisto. Takových týmy během sezony absolvují bez přehánění tisíce.
 • 14:25 pm
  A to víte, kolik mechaniků F1 potřebujete k výměně žárovky? Jednoho! 😁
 • 14:02 pm

  Mimochodem, pokud čekáte na ohlasy jezdců Ferrari, máme pro vás špatnou zprávu – žádné nebudou, jezdci se smějí vyjadřovat jen účty týmu na sociálních sítích.
 • 14:01 pm

  Týmy se dnes věnují také procházení okruhu...
 • 13:43 pm
  Ještě jeden návrat k tématu Fernando Alonso a IndyCar. Španěl nezapomněl poděkovat svému šéfu Zaku Brownovi, který prý vidí McLaren v širších souvislostech, nikoliv pouze ve vztahu k formuli 1, a umožnil tak Alonsovi účast v Indianapolis 500. Ta by prý v době, kdy stáji vládl Ron Dennis, nebyla ani omylem možná.
 • 13:29 pm
  Rozhovory, promo materiály, ale také třeba kvízy – piloti jsou prostě zaneprázdněni i v momentech, kdy nezávodí. Jolyon Palmer například dostal za úkol od svého týmu, aby podle hmatu a poslepu poznal jednotlivé okruhy. Záludné a těšíme se na výsledek! 🙂
 • 13:00 pm
  Čtvrtek není jen ideální příležitostí k rozhovorům, ale třeba i k natočení reklamního spotu. Valtteri Bottas takto „pózuje“ do upoutávky na Velkou cenu v Baku.
 • 12:58 pm
  „Cítím, že jezdím lépe než kdykoliv předtím. Cíl pro příští rok je tak jasný – bojovat o titul ve formuli 1,“ dodává ještě Fernando Alonso.
 • 12:55 pm
  Podle některých názorů skutečnost, že Alonso je ochoten vynechat závod F1, svědčí o jeho klesajícím nadšení z královny motorsportu. Koneckonců ještě vloni byl Španěl jedním z největších kritiků tehdejších vozů. Něco takového ale popírá. „Moje touha vyhrát ve formuli 1 je větší než cokoliv jiného. Mohl bych dělat i něco jiného, ale jen F1 je tím, co skutečně dělat chci.“
 • 12:50 pm
  Zatímco se spekuluje o tom, kdo nahradí Alonsa v GP Monaka, místo které si Španěl odskočí do IndyCar, Hamilton má jasno. „Myslím si, že Jenson Button je pořád jedním z nejlepších jezdců a měl by to být on. Jinak je super, co Alonso udělal, dříve jezdci normálně závodili ve více sériích. I když bych nechtěl vynechat závod F1, rád bych zkusil jet MotoGP nebo NASCAR, třeba 500 mil v Daytoně.“

Diskuse k článku

Napsat komentář