Zaujalo vás: TOP10 nejčtenějších článků roku 2016

Závěr roku je ideálním časem k rekapitulaci předchozích dvanácti měsíců. Stejně jako loni tak i letos nabízíme přehled deseti nejčtenějších článků na webu GPF1.cz*, tentokrát za rok 2016. Tímto vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se s vámi na revoluční sezonu 2017! *V žebříčku nejsou zahrnuty on-line přenosy a reportáže z jednotlivých velkých cen,…

Štítky: 2016 žebříček Zveřejněno 31. 12 2016 — GPF1.cz

Závěr roku je ideálním časem k rekapitulaci předchozích dvanácti měsíců. Stejně jako loni tak i letos nabízíme přehled deseti nejčtenějších článků na webu GPF1.cz*, tentokrát za rok 2016. Tímto vám moc děkujeme za přízeň a těšíme se s vámi na revoluční sezonu 2017!

*V žebříčku nejsou zahrnuty on-line přenosy a reportáže z jednotlivých velkých cen, kvalifikací apod.

1. Exkluzivní video analýza: Havárie Rosberg & Hamilton

Vzájemná kolize obou jezdců mercedesu v GP Španělska byla jedním z hlavních témat letošní sezony. Video analýza komentátora Tomáše Richtra se pak stala vůbec nejčtenějším článkem na našem webu za rok 2016.

2. Tajemství (nelegálního) úspěchu Mercedesu odhaleno?

V průběhu sezony se vyrojily spekulace o nelegálním snižování tlaků pneumatik během závodu u některých týmů. Spekulace nastiňující možné řešení Mercedesu se pak umístila na stříbrném místě co do čtenosti.

3. Nico Rosberg ukončil kariéru pilota formule 1

Velký šok nastal až po samotném konci sezony. Úřadující šampion Nico Rosberg se rozhodl ukončit kariéru pilota F1 a způsobil tím velký poprask aneb třetí místo v našem žebříčku.

4. Názor: Max Verstappen začal hloupou válku, kterou nemůže vyhrát

Nemalý poprask způsobil svojí jízdou v Belgii Max Verstappen, který hned dvakrát kolidoval s jezdci Ferrari. Názor jednoho z našich redaktorů na počítání mladého Nizozemce vás hodně zaujal…

5. Schumacherova manažerka vysvětlila, proč je jeho zdravotní stav tabu

…stejně jako jakékoliv informace o stavu Michaela Schumachera. Dále asi netřeba nic dodávat, snad jen #KeepFightingMichael.

6. Chyba, která jej stála místo? Kvjat je oběma nohama na odchodu z Red Bullu

Jako jedni z prvních jsme přišli se spekulací ohledně možného přesunu Daniila Kvjata z Red Bullu do Toro Rosso. Pár dní nato se Rus překvapivě do juniorky rakouské stáje opravdu vrátil.

7. Názor: Vidíme nového Nika Rosberga? Hamilton ochutnal vlastní medicínu

Osobní názory našich redaktorů vás během sezony hodně zajímaly. Další se zabýval již zmiňovanou situací z GP Španělska, kde spolu kolidovali Rosberg a Hamilton.

8. Kdo nahradí Nika Rosberga?

Konec Nika Rosberga jako aktivního pilota byl velký šok, nicméně prakticky vzápětí se vyrojily spekulace o možné náhradě německého jezdce. Velmi vyhledávané téma.

9. Exkluzivně: Nová televizní grafika přenosů, včetně upravené kvalifikace

Ještě před startem prvního závodu jsme exkluzivně zveřejnili novou televizní grafiku – top téma číslo devět z deseti.

10. Analýza: Honda jde koncepčně špatným směrem

Co by to bylo za žebříček, aby v něm nějakým způsobem nefiguroval slavný McLaren? Tomáš Richtr se ve svojí analýze zaměřil na důvody toho, proč dodavatel motorů Honda nemůže uspět se svým konceptem ‚size-zero‘.

Čtěte dále: Nejčtenější články GPF1 sezony 2015

Motorsports: FIA Formula One World Championship 2016, Grand Prix of Abu Dhabi, #6 Nico Rosberg (GER, Mercedes AMG Petronas Formula One Team), *** Local Caption *** +++ www.hoch-zwei.net +++ copyright: HOCH ZWEI +++

Nico Rosberg byl hlavně v prosinci vděčným tématem…

Diskuse k článku

Napsat komentář