Motorsports: FIA Formula One World Championship 2017, Grand Prix of Austria, 
Pirelli, tire, tires, tyre, tyres, wheel, wheels, Reifen, Rad, feature *** Local Caption *** +++ www.hoch-zwei.net +++ copyright: HOCH ZWEI +++

Uber Soft to nebude. Vyberte ale jiné jméno nové, ještě měkčí pneu!

Již nějaký čas je známo, že jediný oficiální dodavatel pneumatik do formule 1, společnost Pirelli, představí v příštím roce další sadu. Ta bude ze všech dostupných směsí nejměkčí a bude mít růžovou barvu. O jejím názvu mají prostřednictvím hlasování na sociální síti Twitter rozhodnout fanoušci.

3 Štítky: Pirelli Pneumatiky Zveřejněno 12. 11 2017 — Lukáš Štěrovský

V současnosti Pirelli nabízí pět směsí: tvrdou oranžovou, střední bílou, měkkou žlutou, super-měkkou červenou a ultra-měkkou fialovou (plus přechodnou zelenou a mokrou modrou). Letos italský pneumatikář připravil příliš tvrdé sady, proto pro sezonu příští přijde změkčení.

To zajistí i nová, nejměkčí sada růžové barvy, o jejímž názvu rozhodnou fanoušci. Na výběr je Megasoft, Extremesoft nebo Hypersoft. Hlasovat lze prostřednictvím Twitteru.

Pirelli také nabídlo řadu propagačních videí s osobnostmi ze světa F1:

Diskuse k článku

 1. Mawerick 14.11.2017 (19:45)

  Co tak NANO Soft?

 2. INF_11 14.11.2017 (16:34)

  Cokoliv z těch tří na výběr ja špatná volba, protože ať už kterýkoliv název, tak v porovnání s ultra soft není na první pohled podle názvu zřejmé, která je vlastně měkčí, akorát chaos. Radši měli zvolit úplně jiné označení než „soft“.
  Kapitola sama pro sebe proč radši místo těchto šaškáren a 10 tipů pneumatik nezvětší rozdíly mezi jednotlivými směsmi? a pak by stačila tvrdá, střední a měkká.
  Ono kdo se do složitostí jednou zamotá, jediné cesty ven je vše shodit ze stolu, a začít od znova.

 3. Jakub McL
  Jakub McL 13.11.2017 (12:18)

  A co třeba 30 mínus 2 kola soft? A proč růžová? Ta bude jako směs vedle fialové dost splývat…

Přidat názor

Napsat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.