Mercedes si neví rady. Na volnou pozici pilota vypsal inzerát

Mercedes v britském tisku zveřejnil inzerát, kterým hledá kandidáty na volnou pozici, uvolněnou odchodem Nika Rosberga. Inzerát vysloveně říká: „V našem týmu se uvolnila pozice závodního pilota. Coby součást týmu cestujícího po světě budete zodpovědný za provoz vozu F1 na závodních okruzích, včetně těch demonstračních, testovacích jízdách a velkých cenách. Je nutné, abyste byl vybaven…

3 Štítky: Mercedes Zveřejněno 7. 12 2016 — GPF1.cz

Mercedes v britském tisku zveřejnil inzerát, kterým hledá kandidáty na volnou pozici, uvolněnou odchodem Nika Rosberga. Inzerát vysloveně říká:

„V našem týmu se uvolnila pozice závodního pilota. Coby součást týmu cestujícího po světě budete zodpovědný za provoz vozu F1 na závodních okruzích, včetně těch demonstračních, testovacích jízdách a velkých cenách.

banner_vstupenky

Je nutné, abyste byl vybaven vlastní motivací se silnou touhou po úspěchu a skvělou schopností týmové práce. Ideálně budete svou přihlášku schopni doložit ověřenými zkušenostmi v točení volantem, brzdění a – a to zejména – zrychlení.

Vlastnictví super-licence FIA je bonus.

Úspěšný kandidát by měl být komunikativně vybavený, který je schopný:

 • poskytnout zpětnou vazbu na vůz
 • jasně definovat silné a slabé stránky soupeřů
 • projevit extrémní trpělivost při setkání s médii

Nabízené benefity:

Od našich zaměstnanců očekáváme to nejlepší. Proto nabízíme lukrativní balíček odměn, jako jsou velkorysé bonusy, životní pojištění, soukromou lékařskou péči, k dispozici služební vůz Mercedesu, posilovnu a financování restauračních služeb.“

Čtěte dále: Mercedes pozastavil jednání se Sauberem. Chce Wehrleina pro sebe?

mercedes-inzerat


Diskuse k článku

3 komentáře: “Mercedes si neví rady. Na volnou pozici pilota vypsal inzerát”

 1. Mansell napsal:

  RendyF1 Myslím si, že na ten inzerat se ozve spousta lidí s velkým egem, minimální sebereflexí a nulovýma schopnostma. Ani bych se nedivil, kdyby ten inzerat museli dát kvůli zákonům.
  Ale k Lewisovi se těžko někdo hledá

 2. LudekHugoBrunda napsal:

  Nedivím se, že mají prblém někoho k Hamíkovi najít po tom, co předvedl letos 🙂

 3. RendyF1 napsal:

  No, kdybych neměl dobře placenou práci, kterou nadevše miluji, tak bych do toho i šel… 😉

Napsat komentář