Mercedes si neví rady. Na volnou pozici pilota vypsal inzerát

Mercedes v britském tisku zveřejnil inzerát, kterým hledá kandidáty na volnou pozici, uvolněnou odchodem Nika Rosberga. Inzerát vysloveně říká:

„V našem týmu se uvolnila pozice závodního pilota. Coby součást týmu cestujícího po světě budete zodpovědný za provoz vozu F1 na závodních okruzích, včetně těch demonstračních, testovacích jízdách a velkých cenách.

banner_vstupenky

Je nutné, abyste byl vybaven vlastní motivací se silnou touhou po úspěchu a skvělou schopností týmové práce. Ideálně budete svou přihlášku schopni doložit ověřenými zkušenostmi v točení volantem, brzdění a – a to zejména – zrychlení.

Vlastnictví super-licence FIA je bonus.

Úspěšný kandidát by měl být komunikativně vybavený, který je schopný:

  • poskytnout zpětnou vazbu na vůz
  • jasně definovat silné a slabé stránky soupeřů
  • projevit extrémní trpělivost při setkání s médii

Nabízené benefity:

Od našich zaměstnanců očekáváme to nejlepší. Proto nabízíme lukrativní balíček odměn, jako jsou velkorysé bonusy, životní pojištění, soukromou lékařskou péči, k dispozici služební vůz Mercedesu, posilovnu a financování restauračních služeb.“

Čtěte dále: Mercedes pozastavil jednání se Sauberem. Chce Wehrleina pro sebe?

mercedes-inzerat


3 comments
LudekHugoBrunda
LudekHugoBrunda

Nedivím se, že mají prblém někoho k Hamíkovi najít po tom, co předvedl letos :) Kdyby nebyl v týmu on, určitě kývl Alík i Vettel, ale k němu nechce nikdo jít...hahaha....nedivím se jim :)

RendyF1
RendyF1

No, kdybych neměl dobře placenou práci, kterou nadevše miluji, tak bych do toho i šel... 😉

Mansell
Mansell

@RendyF1 Myslím si, že na ten inzerat se ozve spousta lidí s velkým egem, minimální sebereflexí a nulovýma schopnostma. Ani bych se nedivil, kdyby ten inzerat museli dát kvůli zákonům.

Ale k Lewisovi se těžko někdo hledá