Motorsports: FIA Formula One World Championship 2017, Grand Prix of Abu Dhabi, 
#44 Lewis Hamilton (GBR, Mercedes AMG Petronas F1 Team),  *** Local Caption *** +++ www.hoch-zwei.net +++ copyright: HOCH ZWEI +++

Hamilton si nedokáže představit přestup do Ferrari

Šampion sezony 2017 vyloučil možnost přestupu do Ferrari, který mu do budoucna předpovídali někteří experti. Hamilton chce zakončit kariéru s Mercedesem.

1 Štítky: Ferrari Lewis Hamilton Mercedes Zveřejněno 4. 12 2017 — Lukáš Štěrovský

„Nedokážu si představit přestup do Ferrari. A nemyslím, že se to někdy změní,“ prohlásil Brit ve svém posledním interview. „S Mercedesem jsem nějakým způsobem spojen už třináct let, což déle než u některých zaměstnanců nebo pilotů v F1. Jsem pyšný na práci pro Mercedes a doufám, že tu zakončím kariéru,“ řekl dále Hamilton.

Tomu na konci roku 2018 končí smlouva. Očekává se, že v dohledné době by měl tým oznámit prodloužení kontraktu s jezdcem, přestože Hamilton sám váhá, zda v kariéře pilota F1 pokračovat. Pokud se tak ale stane, bude to prý tedy jen s Mercedesem.

„Mercedes je teď ve skvělé formě a nevidím jakýkoliv důvod, proč by se to mělo změnit. Čím větší tlak na mě působí, čím kritičtější je situace, tím lépe pro mě,“ prohlásil dále pilot s číslem čtyřicet čtyři.

Diskuse k článku

  1. Koca
    Koca 4.12.2017 (20:44)

    Já taky ne. 🙂

Přidat názor

Napsat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.