Motorsports: FIA Formula One World Championship 2016, Test in Barcelona, 
#27 Nico Hulkenberg (GER, Sahara Force India F1 Team),  *** Local Caption *** +++ www.hoch-zwei.net +++ copyright: HOCH ZWEI +++

Ferrari poprvé poraženo. Ve středu byla nejrychlejší Force India

Třetí den testů na okruhu Catalunya ovládl Mercedes, ovšem pouze jen jako pohonná jednotka ve voze Force India Nika Hülkenberga, který jako jediný zajel nejrychlejší kolo na červené (super-měkké) sadě pneumatik. Jízdy poznamenalo celkem dost technických potíží. Ještě před začátkem programu došlo na změnu u Mercedesu, do jehož vozu dopoledne usedl namísto Hamiltona kolega Nico…

Zveřejněno 24. 02 2016 — Lukáš Štěrovský

Třetí den testů na okruhu Catalunya ovládl Mercedes, ovšem pouze jen jako pohonná jednotka ve voze Force India Nika Hülkenberga, který jako jediný zajel nejrychlejší kolo na červené (super-měkké) sadě pneumatik. Jízdy poznamenalo celkem dost technických potíží.

Ještě před začátkem programu došlo na změnu u Mercedesu, do jehož vozu dopoledne usedl namísto Hamiltona kolega Nico Rosberg. Krátce před desátou hodinou zavlály poprvé červené vlajky, Carlos Sainz opustil mechaniky dříve, než mu stačili řádně upevnit pravé zadní kolo, a byl tak nucen vůz zastavit na konci boxové uličky.

Problémy mělo také Ferrari, Kimi Räikkönen se kvůli potížím s palivovým systémem objevil na dráze až po více jak třech hodinách od začátku středečních jízd. Rio Haryanto moc nezvládl premiéru v Manoru, když po poledni dostal s vozem ,hodiny‘. Trable zaznamenal také McLaren, kterého zradil únik oleje jako následek potíží s hydraulikou.

Třetí červené vlajky zapříčinil Kevin Magnussen, a to v poslední hodině testů. Ten se krátce na to opět vydal na trať, ale vůz jej znovu zradil. I tak ale Dán obsadil čtvrtou příčku ve výsledkové listině, nestačil jen na Räikkönena, Grosjeana a Hülkenberga.

Testy pokračují ve čtvrtek. Dnešní jízdy jsme sledovali on-line.

Výsledky třetího dne testů v Barceloně:

casomira2421800

picture 1.jpg
picture 2.jpg
picture 3.jpg
picture 4.jpg
picture 5.jpg
picture 6.jpg
picture 7.jpg
picture 8.jpg
picture 9.jpg
picture 10.jpg
picture 11.jpg
picture 12.jpg
picture 13.jpg
picture 14.jpg
picture 15.jpg
picture 16.jpg
picture 18.jpg
picture 19.jpg
picture 20.jpg
picture 21.jpg
picture 22.jpg
picture 23.jpg
picture 24.jpg
picture 25.jpg
picture 26.jpg
picture 27.jpg
picture 28.jpg
picture 29.jpg
picture 30.jpg
picture 31.jpg
picture 32.jpg
picture 33.jpg
picture 34.jpg
picture 35.jpg
picture 36.jpg
picture 37.jpg
picture 38.jpg
picture 39.jpg
picture 40.jpg
picture 17.jpg

Diskuse k článku

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.

Přidat názor

Napsat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.