Derniéra se odkládá? Massa údajně přijal nabídku Williamsu pro rok 2017

Brazilský pilot prý kývl na nabídku Williamsu, se kterým tak bude závodit i v nadcházející sezoně. Massa přitom už dříve v letošním ročníku oznámil, že z formule 1 po konci sezony odchází. Přestože smlouva ještě nebyla oficiálně podepsána, podle serveru Motorsport.com se už Massa rozhodl, že si ještě prodlouží kariéru v F1. Stalo se tak na základě nečekaného konce…

7 Štítky: Felipe Massa Williams Zveřejněno 20. 12 2016 — Lukáš Štěrovský

Brazilský pilot prý kývl na nabídku Williamsu, se kterým tak bude závodit i v nadcházející sezoně. Massa přitom už dříve v letošním ročníku oznámil, že z formule 1 po konci sezony odchází.

Přestože smlouva ještě nebyla oficiálně podepsána, podle serveru Motorsport.com se už Massa rozhodl, že si ještě prodlouží kariéru v F1. Stalo se tak na základě nečekaného konce Nika Rosberga, kterého by v Mercedesu měl nahradit Valtteri Bottas. Jelikož Williams nechce k teprve osmnáctiletému Lanci Strollovi dalšího mladého jezdce, rozhodl se právě pro ponechání Massy, se kterým už má své zkušenosti.

Massovým návratem se tak zřejmě vyřeší i otázka náhradníka Nika Rosberga u Mercedesu, Valtteri Bottas totiž bude mít dveře otevřené. Oficiální potvrzení ale podle prohlášení Stříbrných šípů nemáme čekat dříve než v lednu. Zpráva o Massově setrvání v Grove přichází jen pár hodin po potvrzení odchodu technického šéfa Williamsu Pata Symondse. Ten se přitom před pár dny vyjádřil v tom smyslu, že setrvání Bottase u Williamsu je pro tým naprosto klíčové…

Čtěte dále: Překvapení u Williamsu. Technický šéf Pat Symonds končíDiskuse k článku

7 komentářů: “Derniéra se odkládá? Massa údajně přijal nabídku Williamsu pro rok 2017”

 1. louis65 napsal:

  TomysF1 kulatyctverecek raikkonen

 2. morinn napsal:

  Jestli to dopadne, tak super. Snad bude mít lepší sezonu.  Držím palec.

 3. Vlado S napsal:

  TomysF1 kulatyctverecek Návrat Tomáša Richtra je najlepším come-backom všetkých čias! A to myslím úplne vážne a úprimne! Som strašne rád, že ste neodišli… 😉

 4. JanMoudry napsal:

  Škoda, že Mercecedes nedal na jednu sezonu nabídku Felipemu Massovi. Měl by celkem rychlého, zkušeného a hlavně oblíbeného jezdce zadarmo. Měl by vyřešený rok 2017 ve kterém bude končit smlouva Alonsovi a nebo Vettelovi, takže to by pak mohli být potenciální piloti Mercedesu pro rok 2018. Navíc Felipe by si na svoji opravdu poslední sezonu zasloužil nejlepší auto v poli.

 5. kulatyctverecek napsal:

  TomysF1 kulatyctverecek  
  Ano, těch co neví co chtějí je hodně .-) Ale všichni nejprve odešli, aby se pak zase vrátili. Massa se rozhodl že odejde, ale za krátko se rozhodl, že vlastně neodejde .-)) Měl by každému fandovi jež dojemně prožíval jeho loučení koupit omluvného paňáka za zbytečné emoce .-))

 6. TomysF1 napsal:

  kulatyctverecek Schumacher, Lauda, Prost, Dominik Hašek…. Richtr… 😀

 7. kulatyctverecek napsal:

  Nemám rád lidi co říkají že odchází a pak neodejdou. To je jako já, když jsem říkal že z hospody odejdu o půlnoci a zdržel jsem se do tří .-))

Napsat komentář