Derniéra se odkládá? Massa údajně přijal nabídku Williamsu pro rok 2017

Brazilský pilot prý kývl na nabídku Williamsu, se kterým tak bude závodit i v nadcházející sezoně. Massa přitom už dříve v letošním ročníku oznámil, že z formule 1 po konci sezony odchází.

Přestože smlouva ještě nebyla oficiálně podepsána, podle serveru Motorsport.com se už Massa rozhodl, že si ještě prodlouží kariéru v F1. Stalo se tak na základě nečekaného konce Nika Rosberga, kterého by v Mercedesu měl nahradit Valtteri Bottas. Jelikož Williams nechce k teprve osmnáctiletému Lanci Strollovi dalšího mladého jezdce, rozhodl se právě pro ponechání Massy, se kterým už má své zkušenosti.

Massovým návratem se tak zřejmě vyřeší i otázka náhradníka Nika Rosberga u Mercedesu, Valtteri Bottas totiž bude mít dveře otevřené. Oficiální potvrzení ale podle prohlášení Stříbrných šípů nemáme čekat dříve než v lednu. Zpráva o Massově setrvání v Grove přichází jen pár hodin po potvrzení odchodu technického šéfa Williamsu Pata Symondse. Ten se přitom před pár dny vyjádřil v tom smyslu, že setrvání Bottase u Williamsu je pro tým naprosto klíčové…

Čtěte dále: Překvapení u Williamsu. Technický šéf Pat Symonds končí7 comments
morinn
morinn

Jestli to dopadne, tak super. Snad bude mít lepší sezonu.  Držím palec.

JanMoudry
JanMoudry

Škoda, že Mercedes nedal na jednu sezonu nabídku Felipemu Massovi. Měl by celkem rychlého, zkušeného a hlavně oblíbeného jezdce zadarmo. Měl by vyřešený rok 2017 ve kterém bude končit smlouva Alonsovi a nebo Vettelovi, takže to by pak mohli být potenciální piloti Mercedesu pro rok 2018. Navíc Felipe by si na svoji opravdu poslední sezonu zasloužil nejlepší auto v poli. 

kulatyctverecek
kulatyctverecek

Nemám rád lidi co říkají že odchází a pak neodejdou. To je jako já, když jsem říkal že z hospody odejdu o půlnoci a zdržel jsem se do tří .-))


kulatyctverecek
kulatyctverecek

@TomysF1 @kulatyctverecek  

Ano, těch co neví co chtějí je hodně .-) Ale všichni nejprve odešli, aby se pak zase vrátili. Massa se rozhodl že odejde, ale za krátko se rozhodl, že vlastně neodejde .-)) Měl by každému fandovi jež dojemně prožíval jeho loučení koupit omluvného paňáka za zbytečné emoce .-))

Vlado S
Vlado S

@TomysF1 @kulatyctverecek Návrat Tomáša Richtra je najlepším come-backom všetkých čias! A to myslím úplne vážne a úprimne! Som strašne rád, že ste neodišli... ;)